Nota prawna

Nota prawna

Logo i nazwa marki firmy Oh Cat jest prawnie chroniona.

Zawartość strony podlega ochronie praw autorskich, przy czym teksty (w tym również opisy produktów, grafiki, zdjecia stanowią własność firmy Oh Cat i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994 r. nr 24, poz. 83). Zwracamy uwagę, że jakiekolwiek użycie, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, tekstów lub grafik w całości lub części, w jakiejkolwiek  formie (w szczególności w formie drukowanej bądź elektronicznej), wymaga pisemnej zgody firmy Oh Cat.

Korzystanie ze znaków firmowych, względnie nazwy i logo, szczególnie w opisach produktów w sklepie, odbywa się w zgodzie i z poszanowaniem praw ich właścicieli.

Informujemy, że publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.

Oh Cat strony dokłada starań, aby publikowane na stronie treści były rzetelne i pomocne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki działań podejmowanych w oparciu o te treści.

O ile na stronie Oh Cat umieszczone zostaną łącza (linki) do innych serwisów internetowych, informujemy, że firma Oh Cat nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w innych serwisach.

Firma Oh Cat nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezamawiane zdjęcia, grafiki bądź teksty, w tym zamieszczane na Profilu Pupila. Proszę pamiętać, że nie ma także możliwości ich odesłania.

Nadsyłane zdjęcia, grafiki lub teksty mogą podlegać obróbce przed publikacją. Nadesłanie równoznaczne jest z udzieleniem zgody na ingerencję graficzną bądź edytorską przed publikacją, o ile takowa okaże się konieczna. Oznacza również udzielenie Oh Cat prawa do nieodpłatnej, również anonimowej, publikacji tekstów, zdjęć lub innych grafik, zarówno online jak i offline, oraz prawa do ich rozpowszechniania. Nadawca materiałów zapewnia, że ich publikacja nie łamie jakichkolwiek praw lub roszczeń osób trzecich i że prawa do ich rozpowszechniania nie są zbywane w żaden inny sposób.

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.