Domek dla kota

APAWTMENT House
APAWTMENT House
APAWTMENT House
APAWTMENT House
APAWTMENT House
APAWTMENT House
APAWTMENT House
APAWTMENT House

Domek dla kota APAWTMENT House

Halcyon Home

Nowoczesny domek dla kota

Komfortowy domek dla każdego szanującego się kota.

Obecnie brak na stanie
499,00 zł
Brutto

Szanowny Panie Kocie, z nieukrywaną radością pragnę przedstawić Panu APAWTMENT House. Ten nowoczesny apartament został w całości zaprojektowany i wykonany w słonecznej Barcelonie. Wiemy jak istotna jest dla Pana chwila relaksu. Po godzinach zabawy z człowiekiem i tym całym jego przytulaniu i głaskaniu potrzebuje Pan chwili dla siebie. No, bo ile można? 

Zdajemy sobie sprawę, iż w życiu każdego szanującego się kota nadchodzi taki moment, w którym musi odciąć się od otaczającego go  świata i pobyć chwilę w samotności. Mamy świadomość również, jak niezmiernie ważną rolę w życiu każdego kota pełni spokojny, głęboki sen. Wszystko to zapewnia domek dla kota APAWTMENT House. Jego minimalistyczna bryła znakomicie sprawdzi się w każdym ludzkim pomieszczeniu.

Szanując Pana zamiłowanie do natury i niebanalny gust, pragniemy zaznaczyć, iż do produkcji tego luksusowego domku użyto jedynie najlepszych surowców. Trzon nieruchomości stanowi wytrzymała konstrukcja wykonana ze sklejki brzozowej, fornirowanej litym jesionem, dodatkowo wykończona olejem i woskiem. Otwór wejściowy jest na tyle duży, aby mógł Pan bez problemu wejść do środka, a jednocześnie na tyle mały, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Przytulne wnętrze umożliwi Panu niczym niezakłócony odpoczynek. Dach pokryto materiałem o ciepłym grafitowym kolorze.

Cała nieruchomość  jest stabilna i solidna, więc bez obaw może Pan kontrolować otoczenie z dachu swojego apartamentu. Ba, do wspólnej obserwacji może Pan zaprosić również współdomowników - oczywiście kocich, nie ludzkich. APAWTMENT, jak przystało na luksusowy domek dla kota jest również bogato wyposażony. Wewnątrz znajdzie Pan cudowny pluszowy dywan, który sprawi, że poczuje się Pan jakby stąpał po miękkiej chmurze. Nad wejściem frontowym zamontowano tabliczkę, na której można umieścić Pana imię. Nikt nie będzie miał już wątpliwości, kto tak naprawdę rządzi na metrażu. Delikatne girlandy nadają tej modernistycznej bryle nieco ciepłego, domowego charakteru. Jednocześnie doskonale sprawdzą się jak element rozrywki po ciężkim dniu. APAWTMENT House sprawi, że osiągnie Pan  niespotykany dotychczas poziom relaksu oraz zaspokoi ważne kocie potrzeby.

Zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest dla Pana ekologia. Dlatego też w tym miejscu pragniemy poinformować, iż ten nowoczesny domek dla kota wraz z opakowaniem w 100% podlega recyklingowi. Dodatkowo wszystkie surowce użyte do produkcji domku nabywane są od certyfikowanych dostawców. I to jeszcze nie wszystko. Halycom Home przetwarza 100% wytwarzanych odpadów. 

Wiemy, że Pana dom jest najlepszym miejscem na ziemi, w którym jedynie brakuje APAWTMENT House.

Konserwacja: oczyść drewno miękką suchą ściereczką i delikatnie szczotkuj lub odkurz włókno i plusz. Nie prasować. Tylko do użytku w pomieszczeniach.

Rozmiar po złożeniu: 370 x 450 x 500 mm

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.