Domek dla kota

Tunnel
Tunnel
Tunnel
Tunnel
Tunnel
Tunnel

Łóżko dla kota Tunnel

Brandodesign

Nowoczesne legowisko dla kota

Luksusowe legowisko dla kota Tunnel marki Brandodesign to część modernistycznej kolekcji Pet Home. Zaprojektowane zostało w zgodzie z behawioralnymi potrzebami kota, przy wykorzystaniu najlepszych materiałów.

Indywidualne podejście do projektu oraz ręczna obróbka sprawiają, iż termin realizacji zamówienia może dochodzić do trzech tygodni.

Stelaż
Poduszka
Materiał
Obecnie brak na stanie
4 599,00 zł
Brutto

W dobowym rytmie każdego kota przychodzi taki moment, w którym nasz ulubieniec szuka bezpiecznego schronienia, gdzie może udać się na zasłużony odpoczynek. Spokojny sen jest jedną z najważniejszych kocich potrzeb, której zaspokojenie jest gwarantem prawidłowego rozwoju. Nie może to być jednak tylko krótka drzemka. Mózg musi wejść w fazę snu REM. Niezbędne jest do tego bezpieczne schronienie oraz odpowiednia temperatura. Co ciekawe, ilość czasu jaką kot przeznacza na odpoczynek zmienia się w ciągu całego jego życia.

Rolę tą znakomicie spełnia łózko dla kota Tunnel. Konstrukcja tego nowoczesnego legowiska może być wykonana zarówno z polerowanego Betacrylu jak i stali Corten. Końcowym efektem misternej obróbki laserowej jest modernistyczna bryła, której lekkości nadaje ażurowa faktura. Minimalistyczna linia i loftowy charakter łóżka sprawiają, iż koci mebel idealnie wpasuje się do każdego nowoczesnego wnętrza. Dzięki zastosowanym materiałom oraz technikom produkcji Tunnel można ustawić również na zewnątrz, na tarasie lub w ogrodzie. Polerowanie stali woskiem chroni ją przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Legowisko zostało zaprojektowane zgodnie z behawioralnymi potrzebami kota. Posiada dwie otwarte strony, co umożliwi Twojemu pupilowi swobodne wchodzenie oraz ewentualną ucieczkę. Osobliwością projektu jest wykorzystanie koronkowych otworów tak, aby kot w ukryciu mógł obserwować otoczenie. Tunel można ustawić zarówno na podstawie Cavaliere jak i przymocować do ściany za pomocą wspornika Sire. W połączeniu z systemem Cat60 i Toro stworzy niezapomniany szlak komunikacyjny dla Twojego ulubieńca.

Aby zapewnić kotu jeszcze większy komfort, każde legowisko posiada poduszkę z linii Ramon. Brandodesign po raz kolejny udowadnia, że potrzeby kota oraz estetyczne oczekiwania ludzi mogą iść w parze. Stosując innowacyjne rozwiązania przełamuje nudę tradycyjnych mebli dla kotów. Wspólną cechą każdego produktu z linii Pet Home jest niepowtarzalna jakość i design. Wszystkie meble wykonywane są ręcznie przez najlepszych włoskich rzemieślników z wysokiej jakości materiałów. Wszystko to sprawia, że meble dla kota są prawdziwą ozdobą domu.

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom istnieje możliwość indywidualnej personalizacji wymarzonego kociego mebla. To Ty decydujesz, czy legowisko Tunnel ma być przymocowane do ściany za pomocą wspornika Sire, czy też może ustawione na cokole Caveliere. Również Ty wybierasz, na której z luksusowych poduszek Ramon będzie odpoczywał Twój kot.

Materiał: Stal COR-TEN, Betacryl

Odporna na korozję

Zalecany do stosowania wewnątrz i na zewnątrz

Poduszka Ramo

Odporna na rozdarcie

Odporna na działanie promieni słonecznych

Łatwa do czyszczenia

Można prać w pralce w 40 ° C

Zobacz także

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.