Drapak dla kota

ITCHIE
ITCHIE
ITCHIE
ITCHIE
ITCHIE
ITCHIE

Drapak dla kota ITCHIE

Halcyon Home

Nowoczesny drapak dla kota

Zaspokojenie naturalnej potrzeby drapania jeszcze nigdy nie było tak przyjemne.

Obecnie brak na stanie
469,00 zł
Brutto

Szanowny Panie Kocie, oto ITCHIE - nowatorski drapak z kolekcji Halycon Home. Grupa fascynatów pochodzących ze słonecznej Barcelony włożyła całe swoje serce w kreacje tego kociego mebla.

Panie Kocie, pozwoli Pan, że zapytam. Ile razy miał Pan okazję usłyszeć: „nie drap  sofy!” Albo  „zostaw, to jest nowa kanapa!”. Wielokroć, nieprawdaż ?

Człowiek, mimo kilku zalet, całkowicie nie rozumie kociej natury. No, przynajmniej większość ludzi. Nie wie, że kot musi drapać, bo to jest dla niego bardzo ważne. Dzięki tej czynności rozciąga mięśnie grzbietu i klatki piersiowej. Pozwala mu ona również złuszczać stare pochewki pazurów. Nie zapominajmy również, że drapak stanowi dla kota drogowskaz zapachowy. Tak, jak człowiek dekoruje swój dom, tak kot oznacza swoje terytorium. Ślady pazurów bądź też ślady zapachowe to informacja dla innych, że oto na włościach jest kot. Żyjąc w kolonii kot miesza zapachy z innymi współtowarzyszami, zarówno kocimi, jak i ludzkimi. No i jak ma Pan nie drapać ulubionego kompletu wypoczynkowego, skoro jest przesiąknięty zapachem wiecznie wylegującego się na nim człowieka?

Panie Kocie, możemy Panu pomóc. Drapak dla kota ITCHIE stanowi remedium na drapiący „problem”. Bazowym materiałem jest sklejka brzozowa, fornirowana litym jesionem. Pod koniec prac wykończeniowych konstrukcję pokrywa się olejem i woskiem. Drapak umieszczony jest na szerokiej podstawie. Zapewnia ona stabilność podczas rytuału drapania. Zapewne nie umknął Pana uwadze  fantazyjny kształt oferowanego produktu. Forma kaktusa ma przybliżyć Pana do regionów słonecznej Hiszpani. Całość dopełnia recyklingowane grafitowe włókno polipropylenowe, w którego fakturę znakomicie zagłębiają się kocie pazury. Oferowany przez nas drapak dla kota to przeszło 70 cm do drapania. Wysokość ta umożliwi Panu swobodne kultywowanie przepięknej sztuki drapania. Zaokrąglone brzegi oraz wspomniana wcześniej szeroka podstawa zapewnią Panu bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Halcyon Home to również dbałość o środowisko. Drapak ITCHIE podlega całkowitemu recyklingowi. Dodatkowo wszystkie odpady powstałe podczas produkcje są w 100% ponownie wykorzystywane. Ten minimalistyczny drapak dla kota będzie stanowił ozdobę każdego domu. Panie Kocie, jeżeli tylko preferuje Pan drapanie płaszczyzn pionowych, to ITCHIE jest wymarzony dla Pana. Oferujemy Panu ten unikalny produkt, ponieważ nie zgadzamy się na bylejakość i estetyczną nudę powszechnie dostępnych mebli dla kotów. Wiemy, że jako wytrawny znawca tematu i  wieloletni praktyk doceni Pan nasze starania.

Konserwacja: oczyść drewno miękką suchą ściereczką i delikatnie szczotkuj lub odkurz włókno. Tylko do użytku w pomieszczeniach.

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.