Drapak dla kota

DOG Scratcher
DOG Scratcher
DOG Scratcher
DOG Scratcher
DOG Scratcher

Drapak dla kota DOG Scratcher

Lord Lou

Pies do drapania

Nowoczesny drapak dla kota w kształcie psa, to propozycja holenderskiej marki Lord Lou.

Sto metrów sizalowego sznurka owijane jest ręcznie wokół konstrukcji z żywicy, dlatego też termin realizacji zamówienia może dochodzić do trzech tygodni.

Kolor
Obecnie brak na stanie
2 459,00 zł
Brutto

Kot i pies to chyba najpopularniejsza para zwierzaków domowych, których odwieczna rywalizacja przeszła już do kanonu popkultury. Wizerunek uciekającego kota i pędzącego za nim psa pojawia się niemal w każdej bajce. Niestety, z tej rywalizacji kot rzadko wychodzi zwycięsko. A gdyby tak odwrócić role? Gdyby to kot był „agresorem” i dominował nad psem?

Taką możliwość daje Ci Lord Lou i jego niesamowity drapak dla kota Dog. Za projekt odpowiedzialny jest holenderski artysta Erik Stehmann, który z przymrużeniem oka zaoferował kotu możliwość odwetu na swoim odwiecznym wrogu. Drapak dla kota Dog to przeszło 100 metrów naturalnego sznurka sizalowego, ciasno oplecionego wokół żywicznej konstrukcji psa. Żaden drapak nie jest identyczny, ponieważ cały proces jego oplatania odbywa się ręcznie i trwa aż dwa dni. Dodatkowo Dog otrzymuje swój indywidualny i niepowtarzalny nieśmiertelnik.

Aby zaspokoić Twoje poczucie estetyki, Dog dostępny jest w trzech stonowanych kolorach: ekologiczny naturalny, klasyczna czerń oraz ciepły brąz.
Jego stabilna konstrukcja sprawia, że kot z przyjemnością odda się rytuałowi drapania. Prawie dziewięćdziesiąt centymetrów wysokości zapewnia pełne rozciągnięcie mięśni piersiowych oraz grzbietowych kota. Stabilna i mocna bryła zapobiega niekontrolowanym przesunięciom. Szorstka faktura sznurka sizalowego umożliwia złuszczenie starych pochewek pazurów. To również znakomita gąbka zapachowa dla Twojego kota, która umożliwia mu mieszanie zapachów.

Nasz miniaturowy tygrys jest zwierzęciem terytorialnym. To, że zdecydował się zamieszkać z człowiekiem nie oznacza, że zrezygnował ze swoich naturalnych nawyków i potrzeb. Dzięki drapaniu pozostawia swojego rodzaju wizytówkę, informującą pozostałych, że tu właśnie znajduje się jego rewir. A gdy dołożymy do tego jeszcze możliwość szarpania, kąsania i przygryzania psa bez żadnych konsekwencji, to otrzymamy drapak idealny.

Oryginalny kształt drapaka oprócz oczywistych walorów estetycznych, zapewnia kotu aż trzy różne rodzaje powierzchni do drapania: pionową, poziomą oraz skośną. Sprawia to, iż jest to jeden z najbardziej uniwersalnych drapaków na rynku.

W przypadku drapaka dla kota DOG potwierdza się stara maksyma, że atak jest najlepszą formą obrony… dla Twoich mebli. Z chwilą, kiedy Dog zamieszka u Ciebie, Twój kot nie będzie chciał drapać już niczego innego.

Drapak dla kota od Lorda Lou to połączenie nowoczesnego stylu z funkcjonalnością, dodatkowo okraszone szczyptą humoru.
Od teraz drapanie psa za uchem nabrało całkowicie nowego wymiaru.

Zobacz także

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.