Drapak dla kota

Copycat
Copycat
Copycat

Drapak dla kota Copycat

Lord Lou

Drapak dla kota będący prawdziwym dziełem sztuki

Nowoczesny drapak dla kota Copycat od Lorda Lou zapewni Twojemu kotu prawdziwie artystyczne doznania.

Każdy drapak wykonywany jest ręcznie, stąd też czas oczekiwania może dochodzić do trzech tygodni.

Wariant
Obecnie brak na stanie
799,00 zł
Brutto

Czy też tak masz, że podczas wizyty w muzeum czujesz nieodpartą potrzebę chociażby dotknięcia obrazu? Delikatnego muśnięcia. Taki cichutki głosik z tyłu głowy, podpowiada Ci „dotknij, dotknij, przecież nic się nie stanie!” Nie chodzi oczywiście o wandalizm, jedynie o „bliskie” obcowanie ze sztuką.

Od teraz masz już taką możliwość. A dokładniej mówiąc Twój kot ma. Wszystko dzięki współpracy holenderskiej marki ekskluzywnych mebli dla zwierząt Lord Lou z projektantem Erikiem Stehmannem. Owocem tej ciekawej współpracy jest Copycat – artystyczna drapak dla kota. Erik jako wielki miłośnik i opiekun kotów od dawna borykał się z problemem nieestetycznych i nieporęcznych drapaków. Postanowił więc stworzyć drapak, który będzie prawdziwym dziełem sztuki. Udało mu się to znakomicie.

Do wyboru masz jedną z trzech wiernych kopii największych dzieł światowego malarstwa. Jeżeli gustujesz w martwej naturze, idealne dla Ciebie będą Kwiaty w szklanym wazonie, pędzla Jana Davidsz’a De Heem. Może wolisz nieśmiertelną Mona Lisę mistrza Leonarda da Vinci ? Jeżeli zaliczasz się natomiast do grona wielbicieli prac Johannesa Vermeera, to Dziewczyna z perłą obowiązkowo musi zawisnąć na Twojej ścianie. Możesz również dołączyć do elitarnej grupy wytrawnych koneserów dzieł sztuki i stworzyć swój własny mały Luwr.

Dzięki Copycat będziesz każdego dnia zachwycał się sztuką malarską, a Twój kot oddawał się nie mniej dostojnej sztuce drapania. Drapak wykonany został z wytrzymałych włókien sizalowych, rozpiętych na solidnej ramie, niczym dzieła starych mistrzów. Możesz ustawić go na podłodze, dzięki stabilnej podstawce, jak również zawiesić na ścianie. Copycat jest ponadczasowy jak jego pierwowzory. Twój kot otrzymuje do dyspozycji, w zależności od wariantu, od 70 do 78 cm trwałej powierzchni do drapania, co zapewni mu właściwe rozciągnięcie mięśni piersiowych oraz grzbietowych. To kocie dzieło sztuki znakomicie sprawdzi się zarówno przy złuszczaniu starych pochewek pazurów, jak i jako drogowskaz zapachowy. Lord Lou oferuje Twojemu kotu prawdopodobnie najbardziej artystyczny drapak na rynku.

Drapać, czy nie drapać? Oto jest pytanie. Oczywiście, że drapać !

Zobacz także

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.