Drzewko dla kota

MiaCara Torre
MiaCara Torre
MiaCara Torre
MiaCara Torre

Drapak dla kota MiaCara Torre

MiaCara

Nowoczesne drzewko dla kota z funkcją drapania

Torre to luksusowa wersja drzewka dla kota zaproponowana przez markę Mia Cara i zaprojektowana przez znakomitą holenderską projektantkę Reginę Mol. Regina zasłynęła między innymi bajecznym projektem torby dla kota Tosca, która podbiła serca kotów i ich opiekunów na całym świecie.

Torre jest tworzony ręcznie, z  uwzględnieniem najwyższych standardów, dlatego też od momentu złożenia zamówienia, do chwili kiedy Twój kot odda się rytuałowi drapania muszą minąć nawet trzy tygodnie.

Poduszka
Rozmiar
Wariant
Dostępny produkt z innymi opcjami
3 359,00 zł
Brutto

Kot, mimo wielu lat nieustannej ewolucji i towarzystwa człowieka, nadal skrywa w sobie odrobinę pierwotnej dzikości. Niewielki pierwiastek jego dzikich przodków. Dochodzi on do głosu podczas rutynowych kocich czynności, takich jak polowanie, zabawa czy drapanie. I właśnie za tą skrywaną dzikość kochamy go najbardziej.

Musimy jednak nauczyć się zrozumieć jego potrzeby i postarać się je jak najlepiej zaspokajać. Jedną z najistotniejszych jest potrzeba drapania. Domowy tygrys, podobnie jak jego dzicy kuzyni niezmiernie dużą wagę przywiązuje do terytorialności. Zapraszając go do domu, mimo że pomniejszyliśmy jego świat zewnętrzny, to nie pozbawiliśmy go konieczności oznaczania swojego terytorium. Czyni to wykorzystując znaki wizualne - ślady pazurów oraz ślady zapachowe. Nieustannie przemierza mieszkanie w poszukiwaniu gąbek zapachowych, które posłużą do mieszania zapachów. I taką funkcję pełni między innymi drapak dla kota. Jest on również swoistego rodzaju drogowskazem zapachowym, na którym zostawia swój niepowtarzalny koci podpis, regularnie odnawiany z wielkim pietyzmem. Drzewko dla kota to również możliwość zaspokojenia kolejnej kociej potrzeby, potrzeby wspinania.

Torre to także nieocenione kocie narzędzie pielęgnacyjne, które pozwala złuszczyć stare pochewki pazurów oraz rozciągnąć mięśnie grzbietu i klatki piersiowej.
Drapak podobnie jak kuweta powinien stanowić obowiązkowy element każdego kociego domu. Jednak drapak drapakowi nie równy, co doskonale udowadnia Mia Cara.

Drzewko dla kota Torre, to połączenie stylu i nieprzeciętnej jakości. Nad stabilnością mebla czuwa masywna drewniana podstawa o średnicy aż 45 cm, która uniemożliwia jego niekontrolowane ruchy. Bliźniacza płyta umieszczona na górze drzewka stanowi dla kota miejsce do obserwacji i odpoczynku. W wyższej wersji drzewko zostało wzbogacone o jeszcze jedną półkę, co jest niezmiernie ważne zwłaszcza w domach gdzie mieszka więcej niż jeden kot. Dodatkowa platforma zapewnia kotu miejsce odosobnienia, gdzie w razie potrzeby może się schronić. Podwyższone rondo drapaka wzmacnia nieograniczone poczucie przytulności. Dzięki okrągłemu kształtowi każdy kot może przyjąć bezpieczną pozycję kłębka. Dodatkowo można zwiększyć poczucie komfortu kota dodając puszystą poduszkę ze sztucznego futra z linii Lana. Do wyboru masz poduszkę w wersji kolorystycznej Ivory, Pebble oraz Heather Grey. Duży zakrzywiony panel tego nowoczesnego drapaka wykonano z najwyższej jakości sklejki jesionowej. Dzięki jej elastyczności drzewko przybrało subtelnie zakrzywioną formę, tak charakterystyczną dla Torre. Dodatkowo brak wypełnienia pomiędzy panelami nadaje bryle niesamowitej lekkości i przestronności. Cały front drzewka pokryto filcem, tworząc obszerną przestrzeń do drapania. Szorstka struktura filcu powoduje, iż kocie pazury zagłębiają się w nim bez problemu, a rytuał drapania staje się przyjemny jak nigdy dotąd.

Minimalistyczna bryła drzewka przełamana ciepłem filcu wzbogaci wystrój każdego, nawet najbardziej wyrafinowanego wnętrza. Mia Cara oferuje Ci aż trzy niesamowite opcje drzewka. Każdy miłośnik natury zapewne doceni kolorystyczny dualizm – naturalny kolor drewna jesionowego połączony z beżem filcowej pokrywy. Zwolennicy elegancji i klasyki rozkochają się w głębokiej jednolitej czerni.

Natomiast wielbiciele modernistycznego minimalizmu nie przejdą obojętnie obok modnej popiołowej szarości.

Torre to najlepszy wybór dla Ciebie i dla Twojego futrzastego towarzysza

Zobacz także

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.