Karma mokra dla kota

Karma mokra dla kota z całą myszą...

Karma mokra dla kota z całą myszą Farm Fresh Whole Mouse on Juicy Beef puszka 100g

Farm Fresh

Cała mysz w soczystej wołowinie - Mysz w puszce.

Karma filetowa Farm Fresh Whole Mouse on Juicy Beef to propozycja dla miłośników diety Whole prey.

Waga
Dostępność
Obecnie brak na stanie
7,39 zł
Brutto

Do pysznej chudej wołowiny dodano całą dwudniową mysz. Kot nie jest veganinem. To genetyczny mięsożerca. Nawet kociak wylegujący się całymi dniami na sofie jest w głębi duszy myśliwym i musi żywić się mięsem, koniec kropka. Mięso to przede wszystkim białko, materiał budulcowy odpowiadający za prawidłowe funkcjonowania czworonoga. W karmie dla kota Farm Fresh Whole Mouse on Juicy Beef użyto tylko najlepszych, przednich części wołowiny.

Mięso wołowe należy do jednych z najbogatszych źródeł białka, którego zawartość wynosi 18-23%. Dodatkowo ok. 5% tłuszczu śródmięśniowego, znaczne ilości tauryny, witaminy z grupy B oraz łatwo przyswajalny cynk i żelazo sprawiają, iż cechuje się ono bardzo dobrymi parametrami żywieniowymi. Karma Farm Fresh Whole Mouse on Juicy Beef poszła o krok dalej. Wzbogaciła wołowinę całą dwudniową myszą. Kot wychodzący większość czasu spędza na polowaniu na małe ofiary, zwłaszcza myszy.

Czy wiesz że: Dorosły kot żyjący na wolności zjada ok. 10 myszy dziennie. Ten mały gryzoń zawiera 5 razy więcej tauryny niż np. wołowina. 

Wszystkie składniki zawarte w karmie nadają się do spożycia przez ludzi (human grade), co świadczy o ich wysokiej jakości. Myszy sprowadzane są z kontrolowanej hodowli położonej na terytorium Czech. Farm Fresh stara się maksymalnie ograniczyć cierpienie gryzoni, dlatego też dwudniowe myszy są uśmiercane niską temperaturą i dostarczane do fabryki. Następnie zostają rozmrożone i natychmiast włożone do wołowiny. Karma super premium Farm Fresh  jest odpowiednia dla kotów we wszystkich fazach rozwoju, począwszy od kociaka, przez dorosłego kota, na seniorze kończąc. Chuda ręcznie pakowana wołowina z całą myszą to również brak zbóż, sztucznych konserwantów i barwników.  Farm Fresh Whole Mouse on Juicy Beef nawet w domowym mruczku obudzi kota pierwotnego.

Skład: wołowina (mięso mięśniowe przednia część), cała dwudniowa mysz, naturalne soki

Składniki analityczne: białko surowe 13%, tłuszcz surowy 6%, włókno surowe 0,5%, popiół  surowy 2,5%, wilgotność 75%

Dodatki: tauryna 1000mg/kg

Zobacz także

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.