Karma mokra dla kota

Karma dla kota Zealandia Deluxe Cat...

Karma dla kota Zealandia Deluxe Cat Lamb - Jagnięcina puszka 185g

Zealandia

Pełnowartościowa karma o smaku jagnięciny

Nowozelandzki rarytas dla nawet najwybredniejszego kota

Dostępność
Obecnie brak na stanie
8,99 zł
Brutto

Pierwsze skojarzenie z Nową Zelandią to przede wszystkim przepiękne krajobrazy i egzotyczne zwierzęta. To właśnie tam zbudowano wioskę Hobbitów na potrzeby filmu Władca Pierścieni. To również z Nowej Zelandii pochodzi niesamowita, bytowa karma dla kota Zealandia Deluxe Cat Lamb. No dobrze, ale co w niej jest takiego wyjątkowego?

Po pierwsze podejście do zwierząt hodowlanych. Ustawodawstwo nowozelandzkie reguluje w sposób niezmiernie rygorystyczny humanitarne traktowanie zwierząt hodowlanych. Każde z nim musi mieć zapewnioną możliwość wykonywania wszelkich czynności życiowych zgodnie z ich naturalnymi potrzebami. Dlatego też do produkcji karmy Zealandia wykorzystuje się jedynie mięso posiadające certyfikat rządowy. A jak pokazują badania mięso zwierząt hodowlanych żyjących w takich warunkach jest dużo zdrowsze i bogatsze w drogocenne składniki odżywcze. 

Brawo Nowa Zelandia!

I choćby nawet z tego powodu należy wzbogacić jadłospis swojego kota o wysokomięsną karmę dla kota Zealandia Deluxe Cat Lamb - Jagnięcina.

Po drugie skład. Naturalna karma dla kota Zealandia Deluxe Cat Lamb to aż 90% mięsa jagnięcego bez dodatku kości. Oprócz czystego mięsa mięśniowego (60%) w karmie znajduje się 30% narządów jagnięcych. Aby zapewnić doskonały bilans karma została wzbogacona o nowozelandzką małżę zieloną  (wspiera układ kostno - stawowy), suszone drożdże (pozytywnie wpływają na funkcjonowanie układu nerwowego oraz równowagę mikrobiologiczną jelit), olej z łososia (źródło kwasów Omega), taurynę (królowej aminokwasów żadnemu świadomemu opiekunowi nie trzeba chyba przedstawiać).

W tych niewielkich puszkach producent ukrył coś jeszcze, a mianowicie dwa autorskie suplementy:  Zoki Oil® - mieszanka olejów z ryb, zapewniająca zdrowie skóry i sierści oraz Flexipet® - połączenie mączki z nowozelandzkich małży zielonych, mączki z muszli ślimaków i kolagenu morskiego, które zadbają  o  układ kostny Twojego czworonoga.

Wszystko to sprawia, iż pełnoporcjowa karma dla kota Zealandia Deluxe Cat Lamb jest idealną pozycją w menu każdego kota.

Skład: jagnięcina bez kości 60%, narządy jagnięce 30%, nowozelandzka małża zielona 3%, suszone drożdże, włókno z marchwi, olej z łososia, tauryna, organiczne chelatowane minerały.

Składniki analityczne: białko surowe 7,8%, tłuszcz surowy 9,5%, błonnik surowy 1,5%, popiół surowy 3%, wilgotność 78%.

Dodatki dietetyczne (na kg): witamina D3 500IU, śladowe ilości pierwiastków: kompleks żelaza z białkiem 166mg, kompleks cynku z glicyną 120mg, kompleks magnezu z białkiem 25mg, kompleks miedzi z glicyną 15mg, drożdże selenowe 3mg, jodek wapnia 0,8mg. 

Zobacz także

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.