Karma mokra dla kota

Karma mokra dla kota z całą myszą...

Karma mokra dla kota z całą myszą Farm Fresh Whole Mouse on Juicy Chicken puszka 100g

Farm Fresh

Cała mysz w soczystym kurczaku.

Karma dla kotów Farm Fresh Whole Mouse on Juicy Chicken to odpowiedź na oczekiwania zwolenników diety Whole prey.

Waga
Dostępność
Obecnie brak na stanie
7,39 zł
Brutto

W soczystych kawałkach kurczaka zatopiono całą dwudniową mysz. Drapieżna natura kota determinuje potrzeby żywieniowe naszego pupila. Fundamentem diety jest mięso – bogate źródło białka. Kot i mysz to nierozłączna para, o czym utwierdzają nas bajki, reklamy czy literatura. Ich związek to jednak nie przyjaźń, lecz część większego łańcucha pokarmowego. Ruchliwa mysz wzmaga instynkt łowiecki kota. Ponadto stanowi idealną przekąskę dla małego żołądka czworonoga. Mysz to jednak przede wszystkim nieocenione źródło tauryny. Mięso myszy  posiada pięć razy więcej tauryny niż np. wołowina. Ten wszechstronny aminokwas odpowiada m.in. za wchłanianie tłuszczów. Jej niedobór może doprowadzić do przerostu i niewydolności mięśnia sercowego.

Czy wiesz, że: idealny koci posiłek powinien mieć skład zbliżony do myszy: 50-60% białka zwierzęcego, 20-30% tłuszczu oraz 3-8% węglowodanów.

Farm Fresh Whole Mouse on Juicy Chicken nie zawiera zbóż, sztucznych konserwantów oraz barwników. Składniki użyte do produkcji karmy nadają się do spożycia przez ludzi (human grade).  Myszy wykorzystane do produkcji karmy, pochodzą z kontrolowanych hodowli. Są uśmiercany w jak najbardziej humanitarny sposób, za pomocą niskiej temperatury. Po odmrożeniu natychmiast umieszcza się je w puszce. Farm Fresh to idealne wprowadzenie do diety Whole prey. W niewielkiej, ręcznie napełnianej puszce zamknięto soczyste kawałki kurczaka z wisienką na torcie w postaci całej, dwudniowej myszy. Jest ona odpowiednia dla kotów w każdym wieku. Dzięki niskiej zawartości tłuszczu może być spożywana również przez koty z nadwagą. Karma dla kotów Farm Fresh Whole Mouse on Juicy Chicken to 100% białka zwierzęcego zanurzone w pysznym mięsnym soku. Wysokobiałkowa karma Farm Fresh to dla Twojego kota powrót do natury.

Skład: mięso mięśniowe z kurczaka (90% pierś, 10% udo), cała dwudniowa mysz, naturalne soki

Składniki analityczne: białko surowe 13%, tłuszcz surowy 6%, włókno surowe 0,5%, popiół surowy 2,5%, wilgotność 75%

Dodatki: tauryna 1000 mg / kg

Zobacz także

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.