Karma mokra dla kota

Karma mokra dla kota Grand Deluxe...

Karma mokra dla kota Grand Deluxe Chicken

Grand

Monoproteinowa karma z kurczaka.

Filetowa karma dla kota zawierająca jedno źródło białka.

Waga
Dostępność
Obecnie brak na stanie
6,69 zł
Brutto

Nasze czworonogi są prawdziwymi smakoszami i lubią urozmaicone smaki dlatego właściciele marki Deluxe Grand poświęcili wiele czasu, by stworzyć idealną karmę uzupełniającą która sprosta tym wymaganiom i będzie prosta, smaczna, a jednocześnie wyjątkowo zdrowa.

Karma filetowa dla kotów i psów w różnym wieku, której podstawą jest formuła monoproteinowa, została wyprodukowana z wysokiej jakości składników naturalnych, pozbawiona niepotrzebnych składników chemicznych, konserwantów, soi czy glutenu. Białka pozyskiwane są z jednego rodzaju mięsa, które jest zawsze świeże i wysokiej jakości –z kurczaka, dostarczającego organizmowi Twojego pupila potrzebnych białek, witamin A i B2 oraz tak potrzebnego do zdrowego funkcjonowania wapnia i fosforu, lub z wołowiny – świetnego źródła żelaza, cynku i witamin z grupy B. Karma ta dzięki swojej niepowtarzalnej recepturze zapobiega alergiom i pozwala dłużej cieszyć się aktywnym życiem przez Twojego czworonoga.

Jednak pokarm ten nie jest złożony tylko i wyłącznie z białka, zawiera również inne składniki, takie jak boczniak, który doskonale wspiera układ odpornościowy kotów i psów oraz dostarcza im niezbędnych związków i witamin, pozwala obniżyć poziom cholesterolu i zapewnić odpowiedni poziom energii i witalności Twojego zwierzaka. W formule znajduje się również ostropest, który ma doskonałe właściwości dla zdrowia i regeneracji wątroby czworonoga. Tak jak wspomniany wcześniak boczniak, ostropest doskonale wspiera układ immunologiczny, a dodatkowo reguluje poziom cukru i cholesterolu we krwi.

Jednak to nie wszystko. Karma Deluxe Grand w swoim składzie posiada również zbawienny dla stawów kolagen, który zapewnia prawidłowe funkcjonowanie ścięgien, czy chrząstek korzystnie wpływając na zdrowie całego układu mięśniowo-szkieletowego, a równocześnie  regeneruje stan skóry i sierści kotów i psów. Naturalna karma filetowa zawiera aż 70% mięsa z kurczaka. Wszystkie te składniki, tworzą nierozerwalną całość uzupełniającej karmy Deluxe Grand monoprotein, którą cechuje nie tylko dbałość o doskonałe zdrowie Twojego czworonoga, ale również znakomity smak, który przypadnie do gustu najbardziej wybrednym zwierzakom.

Skład: 70% mięsa z kurczaka, 20% kurze łapki, 9,4% rosół z kurczaka, 0,2% boczniak, 0,2% ostropest, 0,2% tauryna.

Skład analityczny: wilgotność 70%, białko surowe 16%, surowe tłuszcze i oleje 10%, popiół surowy 3%, włókno surowe 0,15%.

Zobacz także

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.