Karma mokra dla kota

Karma mokra dla kota Meatlove Pussy...

Karma mokra dla kota Meatlove Pussy Deluxe Kurczak z marchewką i spiruliną 100g

Meatlove

Kurczak z marchewką i spiruliną 100g.

Kruchy kurczak z pyszną marchewką i spiruliną, zatopiony w delikatnej galaretce to prawdziwa symfonia smaków dla Twojego ulubieńca.

Waga
Dostępność
6,99 zł
Brutto

Naturalna mięsna karma Pussy Deluxe to gwarancja najwyższej jakości. Przyglądając się anatomii i fizjologii kota, nie ma mowy o pomyłce. Nasz mruczek to obligatoryjnie mięsożerca. Wszelkie próby zmiany jego genetycznie zaprogramowanych potrzeb kończą się fiaskiem. Dlatego też Pusy Deluxe nie zawiera zbóż i glutenu. 

Czy wiesz, że:  Koty mają bardzo krótki układ pokarmowy, którego stosunek do długości ciała wynosi 5:1. W przypadku roślinożernych przeżuwaczy jest to stosunek 30:1 ! Spożywane przez kota tkanki zwierzęce są nie tylko łatwostrawne ale również miękkie, w związku z czym nie wymagają długiej obróbki. Kot trawi pokarm około 12 godzin. Jest to kolejny ewolucyjny dowód na obligatoryjną dietę mięsną.

Kot żeby żyć musi spożywać białko. Zawarty w Pussy Deluxe kurczak, to nieocenione źródło łatwo przyswajalnych protein. Wątróbki i żołądki drobiowe dostarczą niezbędnych witamin, zaś  szyjki kurze wzbogacą dietę Twojego czworonoga o niezbędny wapń. Dodatek spiruliny bogatej w chlorofil pomoże pozbyć się toksyn z krwi i utrzyma równowagę kwasowo-zasadową. Ten innowacyjny skład sprawia, że karma Pussy Deluxe stanowi zrównoważone źródło wszystkich minerałów i witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Twojego kota. Naturalna karma bytowa Pussy Delux to 92,5% kurczaka zamkniętych w przepysznej galaretce.

Skład: 92,5% kurczak, (z czego 31,3% mięso ze skórą kurczaka, 29% serca kurczaka, 10% szyje kurczaka, 9,8% wątróbka kurczaka, 5,8% żołądki kurczaka, 4,1% krew kurczaka, 2,5% nerki kurczaka) 4,7% marchewki, 1,5% drożdże piwowarskie, (0,4%) sól morska, (0,3%) nasiona Chia, (0,3%) spirulina, (0,15%) tauryna, (0,1%) olej z łososia i naturalna mieszanina tokoferoli (witamina E).

Skład analityczny: białko surowe 12,8%, tłuszcz surowy 9,2%, popiół surowy 2,3%, włókno surowe 03%, wilgotność 73,2%.

Dodatki: tauryna 0,15%.

Wartość energetyczna: 547 kJ (131 kcal).

Ca = 0,31%, P = 0,20%

Zobacz także

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.