Łóżko dla kota

MIWO® BABOO.
MIWO® BABOO.

Łóżko dla kota MIWO® BABOO.

MIWO® BABOO

Luksusowe legowisko dla kota

Legowisko dla kota MIWO® BABOO jest kolejną propozycję szwedzkiej marki, dedykowaną kotom. Ascetyczna bryła w połączeniu z naturalnym materiałem stanowi kwintesencję skandynawskiego stylu.

Ta kocia miska wytwarzana jest ręcznie z zachowaniem najwyższych standardów, dlatego też czar realizacji zamówienia wynosi 4 tygodnie.

Poduszka
Kolor
Obecnie brak na stanie
599,00 zł
Brutto

Rok 1929. Bredered - malownicza miejscowość na południu Szwecji. Sven H Eriksson otworzył właśnie swój wymarzony warsztat stolarski. Prawie sto lat później, w tym samy warsztacie jego wnukowie, bracia Per i Ola Ericsson kończą właśnie kolejne kocie legowisko dla swojej kuzynki Anny Larsson – założycielki marki Miwo® Design.

Koty należą do jednych z najbardziej niesamowitych zwierząt na świecie. Ciężko znaleźć drugie takie stworzenie, które łączy w sobie dziką niepokorność z majestatyczną delikatnością. Swoją codzienną aktywność rekompensują sobie wielogodzinnym odpoczynkiem, mogącym dochodzić u dorosłego kota nawet do 16 godzin na dobę. Ich kreatywność w poszukiwaniu idealnego miejsca do drzemki nie zna granic. Często można je znaleźć odpoczywające w głębokiej misce bądź zlewie.

Właśnie to zamiłowanie kotów do głębokich, przytulnych form podpatrzyła Anna Larsson, projektując łóżko dla kota MIWO® BABOO. Sercem łóżka jest okrągła miska wykonana w całości z organicznego bambusa. Ten naturalny surowiec jest współczesną alternatywą dla wszechobecnego plastiku. Bambus jest w stanie rosnąć prawie w każdych warunkach klimatycznych, przy jednoczesnym niskim zapotrzebowaniu na wodę oraz braku konieczności stosowania oprysków chemicznych. Ponadto szacuje się, że jeden hektar porośnięty bambusem jest w stanie wchłonąć do 12 ton dwutlenku węgla, produkując jednocześnie aż 35% tlenu więcej niż drzewa.

Perfekcyjnie wyprofilowane głębokie wnętrze MIWO® BABOO jest wręcz stworzone dla kota. Dzięki spłaszczonej podstawie legowisko można bez obaw położyć na płaskiej powierzchni. MIWO® BABOO dostępne jest w trzech ponadczasowych kolorach: naturalnym, białym oraz czarnym. Wraz z dedykowaną poduszką z linii MIWO® COCO tworzy przytulne i bezpieczne miejsce do kociej drzemki. Dodatkowo poduszka posiada pasek z karabińczykiem, do którego można przymocować zabawkę, zapewniając swojemu pupilowi rozrywkę.

Te nowoczesne łóżko dla kota może być również umieszczone na jednym z trzech niepowtarzalnych stojakach, oferując kotu wymarzony punkt obserwacyjny. Stelaż MIWO® LIDEN, utrzymany został w stylu niezapomnianych lat 50 i 60. Stabilna konstrukcja wykonana z litego drewna w połączeniu z okrągłym pierścieniowatym blatem z lakierowanej płyty MDF nawiązuje kształtem do niewielkiego stolika kawowego. Alternatywę stanowi MIWO® BERGA BED, którego geometryczna, surowa sześcienna bryła zostaje przełamana łagodnym okrągłą formą legowiska. Dopełnieniem kolekcji jest MIWO® TORPA. Jego niezwykle łagodna, zakrzywiona linia poniekąd stapia się z umieszczoną na szczycie miską. Do produkcji stojaka wykorzystano lakierowaną płytę MDF. Dla bardziej wybrednych miłośników kotów dostępna jest również wersja z Volchromatu. Ten niezwykły materiał wykonany z włókien drzewnych odznacza się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na wilgoć.

Dzięki możliwości indywidualnej personalizacji łóżko dla kota MIWO® BABOO stanowi idealne dopełnienie każdego wnętrza.

Zobacz także

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.