Łóżko dla kota

MIWO® BOBO CAT NEST
MIWO® BOBO CAT NEST
MIWO® BOBO CAT NEST
MIWO® BOBO CAT NEST
MIWO® BOBO CAT NEST
MIWO® BOBO CAT NEST

Domek dla kota MIWO® BOBO CAT NEST

MIWO® BOBO CAT NEST

Naturalny domek dla kota z organicznego bambusa

Domek dla kota MIWO® BOBO CAT NEST to już kultowa pozycja szwedzkiej marki. W całości wykonany z ręcznie tłoczonego bambusa.

Wariant
Obecnie brak na stanie
599,00 zł
Brutto

Chłodne jesienne popołudnie 2015 r. Sandhult, niewielka miejscowość na południu Szwecji. Anna Larsson wróciła właśnie ze spaceru ze swoim ukochanym Cocker Spanielem Nemo. Już w drzwiach witają ją koty: bracia Findes i Semlen, Main Coon Lime Lime, Ragdol Mio oraz Matt, Cocos i Kiwi. Od dnia, kiedy po raz pierwszy zaprojektowała meble dla swoich ulubieńców, coraz częściej powraca do niej myśl założenia własnej firmy, produkującej ekskluzywne meble oraz akcesoria dla psów i kotów. Miejsca, gdzie tworzy się meble dopasowane do potrzeb zwierząt, a jednocześnie wpasowujące się w wystrój wnętrza. No to zaczynam - postanowiła. I tak narodziła się rodzinna firma Miwo® Design.

Domek dla kota BOBO CAT NEST to już kultowa pozycja szwedzkiej marki. W całości wykonany z ręcznie tłoczonego bambusa. Bambus szturmem wdarł się na światowe rynki. Jego zalety zaczyna dostrzegać wiele gałęzi przemysłu. Ta trawa (tak, bambusowi bliżej do trawy niż do drzewa) rośnie w ekspresowym tempie 91 cm dziennie! Dodatkowo można rozpocząć jego zbiory już po pięciu latach od posadzenia. Jest wyjątkowo mało wymagającą rośliną, która ze względu na tempo wzrostu nie wymaga nawozów ani chemicznych oprysków. Jest on naturalnie antybakteryjny. Przyczynia się dodatkowo do zmniejszenia rabunkowej wycinki lasów. Jest lekki, biodegradowalny i elastyczny.

Zalety te dostrzegła również marka Miwo® Design, kreując kocie gniazdo. Legowisko dla kota BOBO CAT NEST dzięki swojej minimalistycznej i nowoczesnej bryle idealnie wpisuje się w purytański skandynawski design. Opływowa forma, łagodnie spłaszczona na górze (albo na dole) zapewnia bezpieczną kryjówkę dla kota, a jednocześnie gwarantuje stabilność konstrukcji. Surową bryłę przełamują białe akcenty, nadające jej modernistyczny wymiar. BOBO CAT NEST występuje w dwóch wariantach: z przebiegającym przez środek gniazda szerokim, białym, symetrycznym pasem oraz mleczną „zatopioną” górą. Prawie 40 cm średnicy, to z jednej strony możliwość swobodnej zmiany pozycji przez kota, z drugiej zaś gwarancja wszechogarniającej przytulności. Wygięte w kształcie łuku ścianki idealnie dopasowują się do kociej anatomii i zapewniają przybranie tak lubianej przez kota pozycji kłębka. Wnętrze domku wzbogacono miękką poduszką z wymiennym modnym dżinsowym pokrowcem, zamykanym na suwak.

Te nowoczesne legowisko stanowi idealny przykład skandynawskiej funkcjonalności. Jednym ruchem możesz luksusowy domek zamienić w wygodne legowisko. Wszystko, co musisz zrobić, to go jedynie… obrócić. Dzięki BOBO CAT NEST Twój kot otrzymuje jednocześnie komfortowy, bezpieczny domek oraz przytulną kocią kołyskę, w której może leżeć i odprężony obserwować gwiazdy. Miwo® Design podarował Ci możliwość indywidualnego dopasowania kociego mebla do potrzeb i nastroju swojego ulubieńca.
Legowisko dla kota BOBO CAT NEST dzięki swojej minimalistycznej, nienachalnej formie stanowi idealny dodatek do każdego wnętrza. Dodatkowego niepowtarzalnego charakteru nadają mu niewielkie „niedoskonałości”, będące rezultatem ręcznego wykonania.
Opis techniczny
Legowisko
Materiał: organiczny bambus
Wymiary: Ø

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.