Łóżko dla kota

MIWO®LIDEN
MIWO®LIDEN
MIWO®LIDEN
MIWO®LIDEN

Łóżko dla kota MIWO®LIDEN

MIWO®LIDEN

Legowisk dla kota inspirowane latami 50 i 60.

Lata 50 i 60 obfitowały w liczne, niezapomniane wydarzenia. Właśnie tym okresem inspirowała się Anna Larssen, założycielka marki MIWO®Design, kreując nowoczesne legowisko dla kota MIWO® LIDEN.

Stojak
Półka
Miska
Poduszka
Obecnie brak na stanie
1 999,00 zł
Brutto

1952 r. - Fidel Castro obala na Kubie rządy Fulgencia Batisty. W 1954 pojawia się pierwsza publikacja Władcy Pierścieni John’a Ronalda Reuela Tolkiena. 1956 r.- listy przebojów podbija piosenka Love me tender Elvisa Presleya. W 1961 r. na ekrany kin wchodzi Śniadanie u Tiffany’ego z niezapomnianą Audrey Hepburn. 1962 - powstają słynne obrazy puszek z zupą marki Campbell Andy Warhola. W 1969 w miejscowości Bethel w stanie Nowy Jork odbywa się kultowy festiwal Woodstock.

Prosta, prawie purytańska forma w połączeniu z miękką linią oraz zaokrąglonymi krawędziami stanowią istotę skandynawskiego stylu. Szkielet MIWO®LIDEN wykonany został z litego drewna (dębu bądź orzecha w zależności od wybranej opcji) w taki sposób, aby jak najpełniej uwidocznić rysunek usłojenia. Dodatkowo słoje zostały podkreślone odpowiednio jasnym bądź ciemnym wybarwieniem drewna. Minimalistyczna bryła przywodząca na myśl stolik kawowy w pełni oddaje klimat wnętrzarski z połowy ubiegłego stulecia. Ascetyczny blat z płyty MDF, z wyciętym w jego centralnym punkcie otworem stanowi idealnie dopasowaną płaszczyznę dla bambusowej miski dla kota MIWO® BABOO. Bambus, dzięki swoim niezaprzeczalnym zaletom jest surowcem, po który coraz chętniej sięgają producenci mebli dla zwierząt. Lekki, elastyczny, a jednocześnie wyjątkowo wytrzymały. Odznaczający się ponadto właściwościami antybakteryjnymi.

W dolnej części kociego stolika znajduje się wsparty na krzyżowej konstrukcji dodatkowy blat, wykonany z bliźniaczej płyty MDF. Dwa rodzaje stelaża, trzy kolory blatu oraz miski MIWO® BABOO w połączeniu z kilkoma wersjami dedykowanych poduszek to nieskrępowana możliwość indywidualnej personalizacji MIWO®LIDEN. Uniwersalizm, akcentowanie funkcjonalności projektowanych mebli oraz dominujący minimalizm w urządzaniu wnętrz, to już znak rozpoznawczy szwedzkiej marki MIWO® Design. Wzorcowym reprezentantem wybranego nurtu jest właśnie luksusowe legowisko dla kota MIWO® LIDEN, które idealnie podkreśli charakter wnętrz w stylu retro lub zawsze modnym stylu eklektycznym.

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.