Meble dla kota

CAT-A-COMBE 2.0.
CAT-A-COMBE 2.0.
CAT-A-COMBE 2.0.
CAT-A-COMBE 2.0.
CAT-A-COMBE 2.0.
CAT-A-COMBE 2.0.

Nowoczesny domek dla kota CAT-A-COMBE 2.0.

Atelier Suburban

Nowoczesny domek dla kota

Obecnie brak na stanie
1 279,00 zł
Brutto

CAT-A-COMBE to nowoczesny domek dla kota w kształcie kapsuły, wykonany z ciętej warstwowo cedrowej sklejki. Koty nie znoszą hałasu oraz zamieszania. Lubią czuć się komfortowo, dlatego też z dużą determinacją poszukują w domu miejsca jak najbardziej wygodnego i spokojnego. Uwielbiają spędzać czas w małych, ciemnych i zamkniętych przestrzeniach. W rezultacie czego nierzadko można je znaleźć w kartonowych pudełkach, szufladach, czy też w papierowych torbach. Kryjówka zapewnia im poczucie bezpieczeństwa oraz umożliwia niezakłócony odpoczynek, którego tak potrzebują.

To wszystko zapewnia im CAT-A-COMBE, minimalistyczny domek dla kota, który swoją bryłą naśladuje  naturalną kryjówkę  dla kota. Niewielki wejście oraz przytulne  wnętrze w kształcie kokonu sprawią, iż Twój kot poczuje się w nim naprawdę bezpiecznie. W swojej nowoczesnej  formie stanowi  ozdobę każdego wnętrza. CAT-A-COMBE to nowoczesny mebel dla kota, który może być również zawieszony pod sufitem. Każdy domek posiada miękką  poduszkę zapewniającą maksymalny komfort Twojemu pupilowi.

CAT-A-COMBE, to także ukłon w stronę ekologii. Do produkcji domku wykorzystuje się naturalne surowce, takie jak sklejka cedrowa. Każda kocia jaskinia jest ponadto ręcznie wykonywana w niewielkiej pracowni z poszanowaniem natury.

Jedno jest pewne, obok CAT-A-COMBE nie można przejść obojętnie.

Uwaga! Istnieje niebezpieczeństwo, że Twój kot pokocha domek tak bardzo, że nie będzie miał ochoty go opuszczać.

Materiał: sklejka cedrowa. 

Zestaw zawiera poduszkę.

Rozmiar:

Średnica – 50 cm

Wysokość – 39 cm

Waga – ok 5 kg

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.