Meble dla kota

Brandodesign Baco
Brandodesign Baco
Brandodesign Baco
Brandodesign Baco
Brandodesign Baco
Brandodesign Baco

Luksusowy domek dla kota Brandodesign Baco

Brandodesign

Luksusowy domek dla kota inspirowany naturą.

Jeżeli uważasz, że widziałeś już niebanalne meble dla kota, to nie widziałeś jeszcze linii Pet Home włoskiej marki Brandodesign. 

Cały proces produkcji wykonywany jest ręcznie, dlatego też czas realizacji zamówienia może zająć nawet trzy tygodnie.

Stelaż
Poduszka
Dostępny produkt z innymi opcjami
6 799,00 zł
Brutto

Wszystko zaczęło się od miłości do zwierząt założyciela marki, architekta Pierangelo Brandolisio oraz jego fascynacji złożonymi relacjami na linii człowiek-zwierzę.  W rezultacie powstała kolekcja mebli, które nie tylko zaspakajają behawioralne potrzeby zwierząt, lecz są także  alternatywę dla popularnych ekonomicznych produktów.

Luksusowy domek dla kota Baco stanowi znakomity przykład myśli, jaka przyświecała Brandoliso przy kreacji kolekcji. Modernistyczna bryła, wzorowana na naturze, wykonana jest z wikliny, jednego z najbardziej ekologicznych surowców. Tradycja wyplatania pędów wikliny  znana jest od starożytności. Roślina ta, dzięki swojej elastyczności i wytrzymałości była chętnie wykorzystywana do produkcji przedmiotów użytkowych. Wiklina wykorzystana w domku Baco wyplatana jest ręcznie, przez najlepszych włoskich rzemieślników, według tradycyjnej techniki przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Serce tego unikatowego mebla stanowi stalowa konstrukcja, nadająca niepowtarzalny kształt. Elementy ze stali nierdzewnej przełamują nieco rustykalny charakter wikliny, wprowadzając nutę nowoczesności. Dwa skrajnie przeciwległe otwory eliminują problem ślepych zaułków. Kot w poczuciu bezpieczeństwa, ukryty w wiklinowym kokonie może zaspokoić niezmiernie ważną potrzebę odpoczynku. Miniaturowy tygrys jest jednak również bacznym obserwatorem. Po zasłużonej drzemce niewidoczny może z powodzeniem obserwować otoczenie przez małe szczeliny w plecionej wiklinie.

Luksusowy domek dla kota może być ustawiony lekko nad ziemią, za pomocą dwóch elastycznych  stalowych prowadnic, które zapewniają kotu poczucie naturalnej miękkości – opcja Slitte Baco występuje również w wersji Chiurlo, na czterech stalowych nóżkach, co nadaje mu nieco drapieżnego charakteru. W opcji tej kot ma dodatkowo możliwość wspinaczki oraz zagospodarowania wyższej lokalizacji.

Dodatkowy komfort kotu zapewniają poduszki z linii Gilio, wykonane ze wzmocnionej mikrofibry lub kaszmiru dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. Minimalistyczna linia, naturalne materiały oraz niepowtarzalny design sprawiają, że Brandodesign zdecydowanie wyróżnia się wśród  rynkowych mebli dla kotów.

Domek dla kota może być indywidualnie dopasowany do Twoich oczekiwań. Możesz wybrać pomiędzy niskim Baco Slitte, a wspartym na trzech nóżkach Baco Chiurlo. Ponadto sam decydujesz na jakiej poduszce z linii Gilio  będzie wylegiwał się Twój ulubieniec.

Materiał:

  • Stal nierdzewna,wiklina
  • Wysoce odporny
  • Łatwy do czyszczenia

Naturalna wentylacja

Wysoka izolacja termiczna

Polecany do wnętrz

Poduszka Giglio

Materiał: Mikrofibra (100% PES)

Odporna na rozdarcie

Odporna na działanie promieni słonecznych

Odporna na mechacenie

Wodoodporna

Można prać w pralce w 30 ° C

Materiał: Filcowany kaszmir (100% WS)

Odporna na działanie promieni słonecznych

Można prać ręcznie w 30 ° C lub czyścić chemicznie

    .  

Zobacz także

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.