Meble dla kota

Halcyon Home CATNAP
Halcyon Home CATNAP
Halcyon Home CATNAP
Halcyon Home CATNAP
Halcyon Home CATNAP
Halcyon Home CATNAP
Halcyon Home CATNAP

Legowisko dla kota Halycon Home CATNAP

Halcyon Home

Minimalistyczne łózko dla kota

Legowisko dla kota Catnap to kolejna propozycja holenderskiej marki Halycon Home.

Obecnie brak na stanie
399,00 zł
Brutto

Szanowny Panie Kocie, mamy zaszczyt zaprezentować Panu CATNAP - nowoczesne łózko dla kota marki Halycom Home. Wreszcie pojawiło się łózko, które może Pan nazwać  własnym, bez konieczności dzielenia się z człowiekiem. Okres, w którym nie mógł Pan w spokoju oddać się w objęcia Morfeusza  bez natręctw człowieka odszedł do lamusa. Te jego ciągłe „kici kici”. Te przytulanie i czochranie. To machanie kocią wędką, akurat w momencie kiedy zapadał Pan w głęboki sen. Bądźmy szczerzy, jaki szanujący się kot nie zareaguje na wędkę? Ale jak to Pan przynosi zabawki do łózka o trzeciej nad ranem, to nie jest już taki skory do zabawy. No nietolerancyjny natręt.

CATNAP stanowi idealne rozwiązanie Pana problemów. To luksusowe legowisko dla kota wykonane zostało ze sklejki brzozowej, dodatkowo fornirowanej litym jesionem. Całość  konstrukcji wykończono olejem i woskiem. Serce łózka stanowi posłanie wykonane z grafitowego włókna polipropylenowego, nadającego się do recyklingu. Jego wyprofilowany kształt tworzy niewielkie zagłębienie, w którym idealnie się Pan ułoży. Mając na uwadze Pana bezpieczeństwo, wszystkie krawędzie zostały zaokrąglone. Zapewne doceni Pan również subtelne poczucie humoru projektantów, którzy nadali łóżku kształt kota. Mała tabliczka umieszczona na wezgłowiu, na której można umieścić Pana imię,  daje możliwość personalizacji mebla.  Tę nietuzinkową konstrukcję cechują stabilność i wytrzymałość. Łóżko dla kota CATNAP występuje w jednym słusznym rozmiarze -  rozmiarze kota. Biorąc pod uwagę, iż mimo wszystkich swoich wad człowiek czasami się jednak trochę przydaje, zdecydowaliśmy się na niewielki ukłon w jego stronę. Ze względu na niezaprzeczalne walory estetyczne tego nietuzinkowego mebla, człowiek może ozdobić nim swoje pomieszczenia. A niech ma.

Czas spędzony w tym nowoczesnym legowisku wydaje się spowalniać. Uczucie przyjemności, które będzie Pan czerpał z obcowania z tym niebanalnym meblem nie ma sobie równych.  Koniec z krótkimi, płytkimi drzemkami. CATNAP oferuje Panu głęboki sen z gwarancją fazy REM. Zdajemy sobie doskonale sprawę, iż dopiero podczas tej fazy Pana mózg naprawdę odpoczywa, mięśnie się odprężają, a cały organizm regeneruje.

CATNAP to również ekologia. Surowce wykorzystane do tworzenia tego niesamowitego legowiska dla kota sprowadzane są od certyfikowanych dostawców. Łózko wraz z opakowaniem podlega recyklingowi w 100%. Mało tego, wszystkie odpady powstałe  przy produkcji są przetwarzane również w 100%.

Panie Kocie, w tym łóżku brakuje tylko jednego – Pana.

Konserwacja:

czyść drewno miękką suchą ściereczką i delikatnie szczotkuj lub odkurz włókno.

Nie prasować.

Wymiary po złożeniu:

34,5 x 50,5 x 33 cm

Tablica w komplecie

Rozmiar opakowania:

55 x 40 x 6 cm

Waga opakowania:

2,5 kg

Tylko do użytku w pomieszczeniach.

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.