Meble dla kota

Brandodesign Torre
Brandodesign Torre
Brandodesign Torre
Brandodesign Torre
Brandodesign Torre
Brandodesign Torre
Brandodesign Torre

Drapak dla kota Brandodesign Torre

Brandodesign

Drapak z klasą

Nowoczesny drapak dla kota Torre to produkt ekskluzywnej marki Brandodesign. 

Drapak powstaje ręcznie, w niewielkiej włoskiej pracowni, dlatego też Twój kot będzie musiał poczekać do trzech tygodni od chwili zakupu zanim będzie mógł się nim nacieszyć.

Stelaż
Zabawka
Wkładka
Obecnie brak na stanie
1 439,00 zł
Brutto

Jak świat długi i szeroki  wszędzie kot musi zaspakajać potrzebę drapania. Nie jest to jego kaprys, a tym bardziej celowe działanie mające na celu pozbawić nas ukochanego kompletu wypoczynkowego. Kot drapie, bo podobnie jak potrzeba wspinania, leży to w jego naturze. Dzięki tej z pozoru prostej czynności rozciąga mięśnie grzbietu i klatki piersiowej. Ma ona również aspekt higieniczny. W ten sposób nasz ulubieniec złuszcza stare pochewki pazurów. Jest jeszcze jedna niezmiernie istotna rola tego prostego urządzenia, a mianowicie drogowskaz zapachowy.  Drapak służy do oznaczenia „prawa własności”. Kot domowy, podobnie jak inne kotowate jest zwierzęciem terytorialnym. Drapiąc, pozostawia swoją wizytówka, zarówno w postaci wizualnej, jak ślady po pazurach, jak i zapachowej. Żyjąc w domowej kolonii miesza swój zapach z zapachami pozostałych współdomowników, zarówno zwierzęcych jak i ludzkich. Wyszukuje miejsca przesiąknięte zapachami i pozostawia swój podpis, który pieczołowicie i systematycznie poprawia. Niestety, często są sofy, kanapy oraz łóżka.

Oprócz stricte kociego przeznaczenia drapaka jest również jeden aspekt ludzki. Drapak służy człowiekowi głównie do tego aby właśnie nasz pupil nie drapał ukochanej kanapy. Brandodesign poszło o jednak o jeden krok dalej. Drapak Torre pełni jeszcze jedną funkcję, a mianowicie funkcję dekoracyjną. Modernistyczny kształt i najwyższej klasy wykonania sprawiają, iż stanie się on ozdobą każdego, nawet najbardziej wykwintnego salonu.

Ten pionowy drapak dla kota dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji i lekkiemu nachyleniu pozwoli Twojemu kotu w pełni się rozciągnąć. Pokryta skórą podstawa ze stali nierdzewnej zapewnia stabilność i podporę drewnianym elementom. Sercem drapaka jest drewniana wkładka, dostępna w kolorze orzecha, dębu lub kasztana. Całość dopełnia naturalny wymienny sznur jutowy. Wisienką na torcie jest zabawka umocowana na stalowym ramieniu, której żaden kot nie będzie w stanie się oprzeć.

Wybór materiałów użytych do kreowania Torre jest zgodny z minimalizmem linii oraz naturalnym potrzebami domowych tygrysów. Kot pozostaje w harmonii z naturalnymi materiałami, takimi jak różne esencje litego drewna czy skóra. Produkt wytwarzany jest ręcznie, w niewielkich włoskich manufakturach. Tradycyjne rzemiosło to dla Brando synonim doskonałości i prestiżu.

Dzięki możliwości personalizacji możesz osobiście stworzyć swój drapak idealny. Począwszy od wyboru drewnianej wkładki, poprzez kolor skóry a na zabawce kończąc.

Możesz więc sprezentować kotu ekonomiczny, nietrwały i mało estetyczny drapak, albo pozwolić mu drapać… z klasą.

Precyzja wykonania oraz wyłącznie ręczna robota sprawiają, iż czas oczekiwania na ten luksusowy drapak dla kota może dochodzić do trzech tygodni.

Materiał:

Wymienny sznur jutowy

Płyta ze stali nierdzewnej pokryta skórą

Wkładka z litego drewna

Podpórka do zabawki ze stali harmonicznej

Materiał:

skóra (100%)

Odporna na rozdarcie

Odporna na działanie promieni słonecznych

Łatwe czyszczenie

Wszelkie niedoskonałości występujące na skórze nie powinny być uważane za wady, lecz cechy naturalnego materiału

 

Zobacz także

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.