Miski dla kota

MiaCara PIATTO
MiaCara PIATTO

Miski dla kota MiaCara PIATTO

MiaCara

Ponadczasowa miska dla kota

Produkt na zamówienie.

Wariant
239,00 zł
Brutto

Karmienie kota jest dla opiekuna tak oczywistą czynnością jak sen czy oddychanie.  Karmimy naszemu kociego towarzysza, ponieważ  jest dla nas ważny i pragniemy aby był zdrowy i prawidłowo funkcjonował. Karmimy go,  bo chcemy mu sprawić przyjemność. Wreszcie karmimy go, bo jest to dla nas sposób okazania uczuć. W świecie ludzi spożywanie posiłków oprócz dostarczania niezbędnych kalorii, odgrywa bardzo ważną społeczną rolę. Pomaga utrwalać więzi. Zapewnia przyjemnie chwile w gronie najbliższych. Jednak kot to nie człowiek i nie należy go tak traktować. Nasz kanapowy tygrys jest zadeklarowanym mięsożercą, który sztukę zdobywania pożywienia opanował do perfekcji. Tysiące lat wspólnej koegzystencji z człowiekiem nie pozbawiły go silnych pierwotnych instynktów, dlatego też zgoła odmiennie od nas traktuje posiłek. Musimy to czym prędzej zrozumieć i uszanować aby nie doprowadzić do wzajemnych nieporozumień. 

Oprócz decydowania o tym co nasz kot je mamy również wpływ na to w czym to spożywa. Doskonale zrozumiała to niemiecka marka Mia Cara, oferując ponadczasową miskę dla kota Piatto. Do zaprojektowania miski oddelegowana została zdolna holenderska projektantka Regina Mol, twórczyni stylowej torby dla kota Tosca czy też luksusowego drapaka Torre. Jak przyznała Regina,  myślą przewodnią, która towarzyszyła jej przy kreacji Piatto  była zmiana rytuału żywieniowego kota na nieoczekiwane. Czy jej się to udało ? Zdecydowanie tak !

Ta wyrafinowana miska dla kota to subtelne piękno zamknięte w niewielkiej formie. Do jej wytworzenia użyto jednego z najbardziej szlachetnych materiałów, a mianowicie porcelany. Materiał ten jest nie tylko elegancki lecz również praktyczny. Nie wchodzi w reakcje chemiczne z jedzeniem, a co za tym idzie nie zmienia jego smaku.  Minimalistyczna bryłę zdominowała wszechobecna symetria. Rozchodzące się ku brzegom koła przywołują na myśl kręgi powstające się na wodzie. Miska dla kota dostępna jest w trzech stonowanych kolorach: berry, pine i concrete. Piatto to niezwykle udany mariaż designu i funkcjonalności. Prawie płaska powierzchnia  o szesnastocentymetrowej średnicy niweluje wszelkie podrażnienia wrażliwych kocich wibrysów, zwiększając tym samym przyjemność spożywania posiłku. Jest wręcz idealna dla ras kotów posiadających spłaszczone pyszczki, jak np. pers. Geometryczne,  minimalistyczne wzory pełnią dodatkowo rolę spowalniacza jedzenia. Masywna konstrukcja  znacznie ogranicza niekontrolowane ruchy miski podczas posiłku. 

Piatto idealnie odnajduje się w duecie z miską na wodę Fresco. Posiada jednak nieco jaśniejszy odcień aby podkreślić swój indywidualizm i stworzyć  z Fresco harmonijny kontrast. Ten koci talerz nada Twojej kuchni wyrafinowany wygląd.

 Jedno jest pewne, Twój kot pokocha miskę Piatto.

Miska dla kota Piatto występuje w jednym rozmiarze.

Wymiary: Ø 16 cm, H 3 cm

Materiał: Porcelana

Miskę Piatto można myć zarówno ręcznie jak i w zmywarce

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.