Suplementy BARF

Barfeed Czystek

Suplement dla kota Barfeed Czystek

Barfeed

Czystek 

Waga
Dostępność
Obecnie brak na stanie
27,00 zł
Brutto

Karma uzupełniająca dla kota i psa. Czystek to niewielki krzew rosnący na południu Europy, przeżywający obecnie prawdziwy renesans. Nazwa „czystek” obejmuje grupę wielu roślin pochodzących z jednej rodziny. W Polsce najpopularniejsza jest odmiana Cistus Incanus.

Czy wiesz, że: Pierwotnie czystek był wykorzystywany jako środek na biegunkę, trudno gojące się rany oraz choroby dróg oddechowych. Podawany był w formie miękkiej, lepkiej żywicy.

Czystek to prawdziwy lider wśród roślin wzmacniających układ immunologicznych. Przejawia olbrzymie zdolności do wyłapywania wolnych rodników. Jest bogatym źródłem polifenoli, charakteryzujących się silnym działaniem antyoksydacyjnym. Polifenole wzmacniają organizm oraz hamują stany zapalne, w tym również rozwój komórek nowotworowych. Suplement Barfeed Cistus wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego, działa przeciwwirusowo, antybakteryjnie oraz antygrzybicznie. Jest niezastąpiony w dolegliwościach sercowo-naczyniowych. Przy regularnym stosowaniu działa odstraszająco na pasożyty zewnętrzne, jak kleszcze czy komary. Jego niezaprzeczalną zaletą jest brak występowania skutków ubocznych. Może być stosowany u młodych zwierząt.

Barfeed Cistus to 0% sztucznych barwników, 0% konserwantów oraz 0% substancji wzmacniających smak. To również suplement diety dla kotów i psów klasy „human grade”.

Skład: liść czystka mielony (Cistus incanus L.).

Składniki analityczne: białko surowe 6,8%, włókno surowe 35%, tłuszcz surowy 3,3%, popiół surowy 8,8%.

Dawkowanie: Suplement należy dawkować, uwzględniając masę ciała zwierzęcia.  Na każde 10 kg m.c. – 1 mała płaska miarka –   raz dziennie. Na każde 20 kg masy ciała – 1 duża płaska miarka -  raz dziennie.

W postaci naparu: 1 duża płaska miarka na 250 ml wrzątku, po czym pozostawić do ostygnięcia. Roztwór można podawać bezpośrednio w postaci naparu do picia bądź wlać do pokarmu.

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.