Suplementy BARF

Barfeed Drożdże browarnicze

Suplement dla kota Barfeed Drożdże browarnicze

Barfeed

Naturalne drożdże piwne nieaktywne

Waga
Dostępność
Obecnie brak na stanie
41,00 zł
Brutto

Barfeed Brewers Yeast 180g. Drożdże piwne (Saccharomyces cerevisiae) marki Barfeed to kolejny w 100% naturalny suplement o klasie human grade przeznaczony dla kotów i psów. Najistotniejszą cechą drożdży jest bogactwo witamin z grupy B, mających istotny wpływ na przemianę węglowodanów, białek i tłuszczów. Drożdże browarnicze zawierają również aminokwasy  oraz związki mineralne, takie jak potas, magnez, wapń żelazo, cynk, miedź, mangan, kobalt, molibden, chrom i selen. Ponadto zawarte w drożdżach browarskich beta-glukany stymulują odporność. Mnogość istotnych składników odżywczych sprawia, iż drożdże mają bardzo pozytywny wpływ na funkcjonowanie układu nerwowego oraz równowagę mikrobiologiczną jelit. Przyczyniają się do namnażania w przewodzie pokarmowym korzystnej mikroflory.  Zapewniają dobrą kondycję skóry i sierści zwierząt.

Czy wiesz, że: Istnieją specjalne banki kultur drożdżowych - miejsca gdzie przechowuje się kolonie macierzyste danego gatunku i szczepu, wykorzystywane następnie do namnażania nowych drożdży, wykorzystywanych w przemyśle

O jakości drożdży świadczy ich kolor i zapach. Najbardziej pożądane są drożdże piwne o jasnokremowym kolorze i przyjemnym chlebowo-piwnym zapachu. Barfeed Brewers Yeast to suplement zawierający drożdże nieaktywne, nadające się do suplementacji kotów i psów,  w przeciwieństwie do drożdży aktywnych spotykanych na półkach sklepowych. Są one całkowicie naturalne. Nie zawierają konserwantów i barwników.

Skład: drożdże (Saccharomyces cerevisiae).

Składniki analityczne: białko surowe 45%, oleje i tłuszcze surowe 4,2%, popiół surowy 6%, włókno surowe 22%.

Dawkowanie:  koty  i małe psy do 10k m.c. – 1 płaska miarka/dzień (można podzielić na dwie porcje i podawać wraz z karmą rano i wieczorem). Psy – 10-20 kg m.c. – 2 płaskie miarki/dzień. Duże psy – powyżej 20 kg m.c. – 3 płaskie miarki/dzień.

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.