Suplementy BARF

Barfeed MSM

Suplement dla kota Barfeed MSM

Barfeed

Barfeed MSM.

Waga
Dostępność
Obecnie brak na stanie
29,00 zł
Brutto

Suplement diety dla kota Barfeed MSM zawiera wysoce przyswajalne źródło siarki (metylosulfonylometan). Dodatki żywieniowe, takie jak MSM są niezmiernie istotne w  procesie odżywiania czworonoga.  Głównym zadaniem suplementów jest uzupełnienie diety o wszystko to, czego zostało pozbawione mięso dostępne w sprzedaży. Stanowią niezbędny element jadłospisu kota, bez którego nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować. Wzbogacają pożywienie kota o niezbędne witaminy i minerały, których organizm nie jest w stanie samodzielnie wytworzyć w odpowiedniej ilości.

Czy wiesz, że: Kot naturalnie suplementuje się zjadając dzikie zwierzęta takie jak ptaki czy gryzonie. Niestety produkty używane do produkcji karm pozbawione są tych składników, które kot jest w stanie uzupełnić podczas polowania. Dotyczy to również diety BARF. Ogólnodostępne mięso nie stanowi pełnowartościowego zbilansowanego posiłku dla czworonoga, ponieważ zwierzęta hodowlane również karmione są karmą.

Barfeed MSM to organiczne źródło siarki, w postaci białego, bezwonnego proszku o krystalicznej strukturze. W naturze występuje we wszystkich żywych organizmach. Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie oraz przeciwgorączkowo. Ma silne działanie odbudowujące, anaboliczne oraz odtruwające.

Dzięki przepuszczalności błon komórkowych potęguje transport i wchłanianie składników odżywczych oraz wspiera działanie innych suplementów, zwłaszcza na stawy.

Barfeed MSM to także brak konserwantów, składników modyfikowanych genetycznie (GMO) oraz barwników. Wszystko to w klasie „human grade”.

Skład: Dimetylosulfon (CH3SO2CH3) 

Składniki analityczne: białko surowe 0,0%, włókno surowe 0,0%, tłuszcz surowy 0,0%, popiół surowy 99,0%, siarka 34,0%.

Dawkowanie: Produkt należy podawać z uwzględnieniem masy ciała zwierzęcia. Koty i psy -na każde 10 kg m.c. – 1 płaska miarka dziennie. Zalecaną dawkę można zwiększyć do 2 płaskich miarek po konsultacji z lekarzem weterynarii. Przed podaniem należy rozpuścić w niewielkiej ilości letniej wody.

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.