Suplementy BARF

Barfeed Ostropest plamisty

Suplement dla kota Barfeed Ostropest plamisty

Barfeed

Ostropest plamisty ziarno.

Waga
Dostępność
Obecnie brak na stanie
29,00 zł
Brutto

Ziarna ostropestu plamistego marki Barfeed to bogate źródło flawonolignanów zwanych sylimaryną.  Ostropest plamisty (Silybum Marianum L.) to należąca do rodzinnych astrowatych, dziko rosnąca roślina, często mylona z ostem. Może sięgać nawet do dwóch metrów wysokości.

Ostropest ma zbawienny wpływ na wątrobę – wspomaga jej funkcje wydzielnicze. Zawdzięcza to właśnie sylimarynie . Wpływa ponadto na regeneracje komórek. Wstrzymuje zmiany martwicze, nie dopuszczając do odkładania się kolagenu w komórkach. Uszczelniając błony komórkowe hamuje wnikanie toksyn do środka. Ma również działanie antynowotworowe.

Czy wiesz, że: Nie powinno się kupować mielonego ostropestu, ponieważ zawarta w nim sylimaryna ulega utlenianiu.

Ostropest zalecany jest również w chorobach pęcherzyka żółciowego, gdyż działa żółciopędnie. Stosowany także  w zaburzeniach metabolicznych, zwłaszcza cukrzycy, ponieważ normalizuje poziom glukozy i cholesterolu. Ostropest plamisty polecany jest podczas rekowalenscencji.

Barfeed Milk thistle to suplement zaliczany do klasy Human Grade, Nie zawiera substancji wzmacniających smak, barwników oraz konserwantów. Stanowi znakomity wybór podczas diety BARF.

Skład: ostropest plamisty ziarno.

Składniki analityczne: białko surowe 16%, włókno surowe 49%, tłuszcz surowy 24%, popiół surowy 2%. 

Dawkowanie: Przed podaniem ziarna należy zmielić w młynku do kawy bądź używając moździerza.  Produkt dawkować z uwzględnieniem masy ciała zwierzęcia. Na każde 5 kg m.c. – 1 mała płaska miarka  dziennie (w trakcie postępowania dietetycznego – 2 razy dziennie). Na każde 10 kg m.c. – 1 duża płaska miarka dziennie ( w trakcie postępowania dietetycznego – 2 razy dziennie).

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.