Żwirek dla kota

Zbożowy żwirek zbrylający dla kota...

Zbożowy żwirek zbrylający dla kota KotBury torba 2,5kg

KotBury

Dedykowany każdemu kotu

Naturalny żwirek zbożowy wyprodukowany z otrąb pszennych

Obecnie brak na stanie
19,00 zł
Brutto

Szanowny Panie Kocie, z nieukrywaną radością pragniemy przedstawić Panu zbożowy żwirek zbrylający KotBury. Ten innowacyjny produkt został w całości wyprodukowany w Polsce, przez firmę z 70-letnim doświadczeniem. Wiemy jak istotna jest dla Pana higiena i naturalna potrzeba zakopywania. Po wielu godzinach nieustannej zabawy z człowiekiem i tym jego przytulaniem i ciągłym „kici kici” potrzebuje Pan odrobinę prywatności, aby zaspokoić naturalne potrzeby fizjologiczne. No, bo ile w końcu można? 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż w rozkładzie dnia każdego szanującego się kota nadchodzi taki moment, w którym musi odizolować się od otaczającego go  świata i pobyć chwilę w samotności w kuwecie. Mamy świadomość również, jak niezmiernie ważną rolę odgrywa w takim momencie właściwy żwirek. I tutaj właśnie na scenę wkracza naturalny żwirek zbrylający KotBury.

Szanując Pana zamiłowanie do natury i przywiązanie do ekologii, pragniemy zaznaczyć, iż do kreacji tego innowacyjnego produktu użyto wyłącznie otrąb pszennych, pozyskanych podczas produkcji mąki, zgodnie z filozofią Zero Waste.

Żwirek dla kota KotBury dzięki bardzo wysokiej chłonności doskonale wiąże zapach amoniaku. Struktura peletu o rozmiarze zaledwie 3 mm sprawia, iż żwirek jest wyjątkowo delikatny dla nawet najbardziej wrażliwych kocich łapek, a korzystanie z kuwety staje się prawdziwą rozkoszą.

I to jeszcze nie wszystko. KotBury jest żwirkiem zbrylającym, co sprawia, że człowiek wyrzuci jedynie to, co Pan naprawdę zużyje.

Dodatkowo jest to produkt całkowicie przyjazny dla środowiska i innych zwierząt. Można go zatem bez obaw spłukać w toalecie.

Szanowny Panie Kocie, znając Pana wspaniałomyślność  i tolerancję w kontaktach z ludźmi KotBury oferuje również coś dla człowieka. Żwirek nie pyli i nie przyczepia się do kociej sierści. W związku z czym człowiek może z powodzeniem czas przeznaczony na uporczywe sprzątanie standardowego żwirku, rozsypanego wokół kuwety przeznaczyć na bardziej kreatywne zajęcia, jak przygotowanie posiłku dla Pana, czy też umilenie Panu czasu nienachalną zabawą. 

Szanowny Panie Kocie pragniemy Pana zapewnić, iż używając biodegradowalnego naturalnego żwirku dla kota KotBury osiągnie Pan niespotykany dotychczas poziom relaksu oraz znakomicie zaspokoi Pan ważne kocie potrzeby.

Waga:  2,5

Frakcja: pelet

Cechy: zbrylający

Zobacz także

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.